Показує 2 Результат(ів)

Часті питання про подорожі в часі / Frequently Asked Questions About Time Travel (2009)

завантажити з hurtom

Навіть коли здається, що в твоєму житті почалася суцільна чорна смуга… може стати гірше, або краще, ніхто не знає як вно все з цими смугами. Так само і Рей (Кріс О’дауд) зі своїми друзями не знає до чого його приведе часова аномалія в туалеті британського пабу. Лише хвилину тому вони писали гнівного листа до Голівуду, як вже зараз таємничі прибульці з майбутнього оголосили на них священе полювання. Іншими словами, буде дивно, але цікаво.

Клерки / Clerks (1994)

Клерки / Clerks (1994) BDRip 1080p Ukr/Eng | Sub Ukr

Автор перекладу: Дмитро Шостак
Текст Читали: Мяч Дредбол, Михайло Карпань, Євген Сінчуков, Олександр Солодкий, Олекса Мельник, Юліан Грицевич, Дмитро Буґлаєв, Мар’яна Янкевич, Ігор Анісімов, Денис Швецов, Дмитро Мушинський.
Оформлення Постеру: Данил Земляний

Жанр: комедія
Країна: США

Кінокомпанія: View Askew Productions, Miramax Films
Режисер: Кевін Сміт
Актори: Джеф Андерсон, Брайан О’Гелорен, Джейсон М’юз, Кевін Сміт, Ліза Спунхауер, Скот Мозье, Скот Ск’яфо, Ернест О’Донел, Вінсент Перейра, Ґрейс Сміт, Френк Перейра, Кімберлі Локран, Томас Бурк, Мітч Коен, Волтер Фланаґан, Девід Клайн

 

 

Сюжет:

Комедія про молодих хлопців, що працюють продавцями та службовцями в крихітних, середнього типу магазинчиках (бакалія та відеопрокат) занепалого району Нью-Джерсі.

 

 

завантажити з hurtom